تبلیغات
جدیدترین اخباردنیای علم،تکنولوژی وبهترین نرم افزار ها - محققان: مردان بیشتر با موبایل صحبت می کنند تا زنان!
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
جدیدترین اخباردنیای علم،تکنولوژی وبهترین نرم افزار ها


مطالعات جدیدی که توسط موسسه مارچکس Marchex Institute انجام شده، نتایج جالب توجهی در بر دارد که مطمئناً شما را متعجب خواهد. در این مطالعات که ۲۰۰ هزار تماس تلفنی مورد بررسی قرار گرفته شده، نشان داده می شود که مردان بیشتر از زنان در تماس های تلفنی موبایلی صحبت می کنند. میانگین زمان تماس های تلفنی مردان ۷ دقیقه و ۲۳ ثانیه بوده که در هر تماس ۲۳۶ کلمه با سرعت ۳۲ کلمه در دقیقه لغت ادا کرده اند. اما میانگین تماس های تلفنی خانم ها برابر با ۶ دقیقه و ۳۰ ثانیه بوده که در هر تماس تلفنی ۲۲۷ کلمه با سرعت ۲۴ کلمه در دقیقه ادا کرده اند.

تماس های تلفنی آقایان بیشتر مربوط به کار و تجارت بوده اما خانم ها بیشتر در مورد تغذیه، دفع آفات و حشره ها  و ملک و مسکن صحبت کرده اند. جالب است بدانید که ۶۵ درصد تماس های تلفنی خانم ها در مورد کنترل و دفع حشره ها بوده، ۵۹ درصد در مورد سوسک ها بوده، ۵۸ درصد در مورد عنکبوت ها بوده و ۵۶ درصد هم در مورد موریانه ها بوده است.

تماس های تلفنی آقایان بیشتر بین ساعت های صبح  تا ظهر صورت می گیرد اما تماس های تلفنی خانم ها بیشتر از ظهر تا شب صورت می گیرد. از شب تا نیمه های شب خانم ها و آقایان به یک اندازه از تلفن استفاده می کنند.

این اطلاعات بیشتر به درد کارهای بازاریابی و بازاریابان موبایلی به درد می خورد. موسسات تبلیغاتی گوش به زنگ باشند!

منبع:علمولوژی،آدرس:

elmology.ir

باتشکر از جناب آقای گرمرودی
>

> >
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

The title of your home page You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here.