تبلیغات
جدیدترین اخباردنیای علم،تکنولوژی وبهترین نرم افزار ها - میکروب ها؛ راهی برای کاهش وزن
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
جدیدترین اخباردنیای علم،تکنولوژی وبهترین نرم افزار ها
Mohammad Mhadi @ Ghaemi @ یکشنبه 11 فروردین 1392 نظرات ()

مطالعات جدیدی که توسط دانشمندان هاروارد و بیمارستان عمومی ماساچوست صورت پذیرفته نشان می دهد که بیرون کردن محتویات میکروبی معده جوندگان، باعث کاهش وزن چشمگیری در آنها می شود. جرقه انجام این مطالعات و تحقیقات بخاطر این زده شد که دانشمندان پس از عمل جراحی میان بر معده انسان متوجه تغییراتی شدند. البته علت رخداد این مسئله هنوز روشن نیست اما می توان از این روش به جای اعمال جراحی کاهش وزن استفاده کرد.

لی کاپلان رئیس موسسه چاقی، متابولیسم و تغذیه بیمارستان عمومی ماساچوست در نتیجه تحقیقات خود می نویسد: « مطالعات ما نشان می دهد که تاثیرات ویژه عمل میان بر زدن معده روی میکروب ها باعث کاهش وزن شده که از این مسئله می توان به عنوان ابزار جدیدی برای کاهش وزن و از بین بردن چاقی استفاده کرد.»

دانشمندان در حال حاضر به دنبال این هستند تا مکانیسم این مسئله را درک کنند که چرا میکروب ها باعث تغییر در عمل میان بر زدن معده می شود و آیا بدون عمل جراحی هم می توان وزن بیمار را کاهش داد.

همچنین در این مطالعات مشخص شده که عمل میان بر زدن معده می تواند باعث افزایش عملکرد متابولیسم بدن شود.

اگر این تحقیقات به سرانجام برسد می توان با مصرف میکروب ها وزن کم کرد. دیگر چاقی معضل بزرگی نخواهد بود و براحتی و با مصرف دارو می توان آن را از بین برد.

منبع:علمولوژی،آدرس:

elmology.ir

باتشکر از جناب آقای گرمرودی

>

> >
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

The title of your home page You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here.